Obserwatorzy

wtorek, 14 lutego 2012

z samochodem....

     Udało mi się na czas przygotować kartkę urodzinową  dla mojego taty.
Tak jak poprzednia prezentowana przeze mnie kartka, ta również jest z haftem krzyżykowym.
     Długo nie mogłam się zdecydować, jaki ma być wyszyty obrazek, aż w końcu padło na ten oto samochodzik. Przyszyłam guziczki, a jako tło wykorzystałam papier który dostałam od Joli.
     Mam nadzieję, ze tacie się spodoba i wywoła uśmiech na jego twarzy.



  
<<<<<< Serdecznie pozdrawiam >>>>>>

piątek, 3 lutego 2012

Dla Oliwki .....

Witam Serdecznie!!!

     Ostatnio wpadły mi w ręce moje stare gazetki z wzorami haftu krzyżykowego.
Kiedyś (kilka lat temu) dużo czasu poświęcałam na takie wyszywanki i bardzo, bardzo to lubię. Teraz postanowiła do tego wrócić.
     Na początku tego tygodnia kupiłam dwie nowe gazetki z wzorami i dzisiaj chciałam pokazać karteczkę, którą zrobiłam wykorzystując jeden z prezentowanych wzorów.

    
     Karteczka jest dla Oliwki, mojej bratanicy, która już niebawem będzie miała urodzinki.
Ulubionym kolorem Oliwki jest różowy a jej ulubionym zajęciem taniec.
Wiec mam nadziej ze karteczka jej się spodoba.



 ***Pozdrawiam Serdecznie ***

czwartek, 5 stycznia 2012

Urodzinowo

      To mój pierwszy post w Nowym Roku. Życzę Wam wszystkim oraz sobie oby ten rok był lepszy od poprzedniego i owocował w sukcesy pod każdym względem. Zrobiłam sobie kilka postanowień noworocznych, związanych z moimi robótkami. Mam tylko nadzieje, ze wytrwam we wszystkich postanowieniach do końca.
      Jednym z najważniejszych jest uporządkowanie wszystkich moich przydasi, troszkę się ich nazbierało i niestety panuje w nich bałagan. Musze koniecznie dokupić różne  pudełeczka z przegródkami oraz koszyczki i wszystko uporządkować.

      Pierwsza rzecz jaka powstała w tym roku - to ta oto karteczka.
Wielkimi krokami zbliżają się urodziny mojej mamy i z tej oto okazji powstała ta oto skromna karteczka.
Wykorzystałam to, co udało mi się „wygrzebać” z jednego z moich koszyków z przydasiami. (porządki w przydasiach są konieczne!!!!!).




Serdecznie Wszystkich Pozdrawiam

wtorek, 27 grudnia 2011

Przesyłka z „Wigilijnej wymianki książkowej”

     Moją parą do wymianki była Michalina. Czekałam z niecierpliwością na przesyłkę i straciłam już nadzieje ze dotrze do mnie przed wigilia. Jednak ku mojemu zaskoczeniu tuz przed świętami w piątek, gdy wróciłam z pracy popołudniu czekała na mnie przesyłka od Michaliny.
Zgodnie z umowa od razu znalazła swoje miejsce pod choinka i czekała na otwarcie do wigilii.
     Oto jakimi słodkościami zostałam obdarowana (był również czekoladowy mikołajek, ale niestety nie dotrwał do dzisiejszej sesji zdjęciowej):




Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować Michalinie za tak cudną przesyłkę która sprawiła mi dużo radości.


     A oto co ja przygotowałam do Michaliny - niestety zapomniałam zrobić zdjęcia książek przed zapakowaniem :(


czwartek, 22 grudnia 2011

Wesołych Świąt ...

     Z okazji zbliżających się Świąt chciałabym złożyć dla Was wszystkich najserdeczniejsze życzenia oraz życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!!!


Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół.
Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy,
że mu kiedyś się przydarzy.
Może cicho bez hałasu wyjeżdżając gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z wspólnej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śnieg popada z rana.
Może tak jak to lubicie licząc dziury na suficie,
sami zresztą chyba wiecie, gdzie najlepiej się czujecie.
Takie dla Was mam życzenia w dniu Bożego Narodzenia.



sobota, 17 grudnia 2011

Świątecznie

     Pomimo ciężkiego dnia i późnego powrotu z pracy, jeszcze dzisiaj postanowiłam zrobić dwie brakujące świąteczne karteczki, które musze koniecznie wysłać w poniedziałek rano.
     Wykorzystałam śliczne świąteczne papiery, którymi obdarowała mnie Jola za co jeszcze raz bardzo jej dziękuję.
A oto efekt mojej pracy.....

  





czwartek, 15 grudnia 2011

Igłą malowane...

     Jakiś czas temu  - a upłynęło już kilka miesięcy - wpadła mi ręce gazetka z haftem krzyżykowym i pod wpływem chwili postanowiłam, ze zrobię obrazki „Cztery pory roku”.
Od razu bardzo mi się spodobały i chciałam aby zdobiły jedną  ze ścian.


     Niestety z powodu braku czasu moja praca utknęła w miejscu, na pierwszym obrazku zatytułowanym  „Zapach wiosny”.
Jednak teraz postanowiłam się zmobilizować, i postaram się dokończyć pierwszy obrazek i wyszyć pozostałe. Ramki juz czekają na gotowe obrazki.


     Obym wytrwała w swoim postanowieniu i mogła za jakiś czas zaprezentować Wam gotowe obrazki...........